Varumärken

Din varukorg är tom.

Bonnier - Vem Blöder?

Fakta om Bonnier - Vem Blöder?

Varumärke Bonnier
Artikelnr. 47936
Passar ålder 0 - 3 år
Skickas från Sverige
Längd 1 cm
Bredd 17,5 cm
Höjd 17,8 cm
Bonnier

Bonnier - Vem Blöder?

Denna produkt har utgått

Tyvärr kan inte den här produkten köpas hos oss längre.

Du har kommit till en produkt som inte kan köpas hos oss för tillfället. Lite längre ner på sidan hittar du andra liknande produkter som kanske kan passa dig istället.

Vi hoppas du hittar någon produkt du blir nöjd med! Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor.

Vemdjuren ska bygga tillsammans! De hamrar och målar och - oj då! Någon slår sig med hammaren och någon annan får foten i kläm. En planka på näsan gör ont och vem blöder egentligen näsblod? Nu måste allra tröstas och plåstras om. Både de som gjort sig illa och de som av misstag skadat någon annan, för det kan vara precis like jobbigt!

Vem-böckerna av Stina Wirsén vänder sig till de allra minsta barnen. Med sitt enkla upplägg och söta illustrationer går de hem hos de små!

  • Boken är 32 sidor.

Våra kunder

tycker att den här produkten är:
0 omdömen Skriv vad du själv tycker om produkten

Om Litenleker.se

Litenleker.se säljer leksaker och produkter till barn och ungdomar. Litenleker.se strävar efter att ha ett utbud med produkter som inte finns hos andra handlare på nätet som gör att du kan hitta unika saker hos oss. Allt från att barnet är nyfött till tonåren. Vi har ett av Sveriges bredaste sortiment av barnsängar och barncyklar.

Litenleker.se är leksaksbutiken som erbjuder leksaker som älskas av såväl barn som vuxna. För oss är kvalitet och säkerhet det allra främsta men vi värdesätter även designen och det praktiska i de produkter vi har.  Vi har fantastiska dockskåp från Kidkraft och mysiga bollhav från Meow Baby i sortimentet. En leksak med god kvalité följer förhoppningsvis ditt barn under många år framöver.

En säker e-handel

För att du som kund ska känna dig säker och trygg när du handlar hos oss på Litenleker.se, använder vi oss av Klarna som betalsätt - både till privatperson och företag!